1kv Przejezdne podesty

1kv Przejezdne podesty

Najczęściej stosowane podesty ruchome

Bardzo wolny od pracy związanych na przykład z kładzeniem lub z konserwacją okablowania składającego się na infrastrukturę sieciową lub też telefoniczną wymagają prac prowadzonych na dosyć dużych wysokościach. Trudno nawet wyobrazić sobie bezpieczne przeprowadzenie niezbędnych do pracy na słupie wysokiego napięcia z pomocą zwykłej drabiny. Do tego typu zastosowań zazwyczaj wykorzystuje się elektryczne podesty ruchome grupy podesty i umożliwiające wyniesieniem pracowników oraz wszystkich narzędzi i sprzętu który jest mi potrzebny do wykorzystania w pracy na określoną wysokość.
Zastosowane w większości prac konserwatorskich lub wykorzystywane przez ekipę monterskie podesty wyposażone są w napęd elektryczny. Są również dostępne na rynku podnośniki wyposażone w silniki spalinowe. Zazwyczaj dzięki takim urządzeniom podnosi się pracowników oraz wszystko to co jest mi potrzebne na wysokość dochodzącą nawet do 40 kilku metrów. W przypadku gdy nie potrzebujemy aż tak dużej wysokości możemy wykorzystać my podesty w których wysokość robocza sięgam maksymalnie 10 metrów.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna

About