Jak sprzedawać na Facebooku?

Jak sprzedawać na Facebooku?

Jak sprzedawać na Facebooku?

Przejdźmy jednak do sedna i najciekawszych kwestii. Pokażę Ci jak ja sprzedałem kilka używanych książek na tym portalu, jakie były kolejne kroki, jakie opisy marketingowe stosowałem i pokażę Ci także kilka tricków jak zwiększyć swoją sprzedaż.

ZOBACZ: Jak usunąć reklamy na Facebooku?

Żeby zachęcić Cię do przeczytania tego wpisu do końca to powiem Ci już teraz, że sprzedaż zakończyła się pełnym sukcesem i wszystkie książki zostały sprzedane w kilka godzin po dodaniu na facebookowej tablicy informacji o możliwości ich kupna. Warto jeszcze wspomnieć, że sprzedaż rzeczy na Facebooku to pewna odmiana e-commerce, która nazywa się f-commerce.

Zrób zdjęcie przedmiotu!

Zrobiłem moim aparatem zdjęcie sprzedawanych książek. Ważne by cały towar był na jednym zdjęciu, by potencjalni klienci (czyli Twoi znajomi lub ich znajomi czy ich rodzina) od razu wiedzieli, co jest do sprzedania. Zdjęcie nie musi być rewelacyjne – najważniejsze jest to, by nie odstraszało potencjalnych kupujących. Zresztą najlepiej jest to pokazać na przykładzie, zatem teraz zobacz moje zdjęcie, które zrobiłem wystawiając przedmiot na Facebooku.

About