Zrób atrakcyjny opis!

Zrób atrakcyjny opis!

Zrób atrakcyjny opis!

Jak wiadomo opis ma zachęcić do kupna przedmiotu. Nie możesz go pisać na poziomie logicznym, gdyż opis ten ma wywołać jak najwięcej emocji u czytelnika, ma wzbudzić pożądanie przedmiotu. Gdy człowiek zaczyna działać emocjami, to logika schodzi na dalszy plan. Graj na uczuciach, najskrytszych pragnieniach. Przekonuj nieustannie, że Twój towar jest najlepszy, wyjątkowy i oryginalny. Daj czytelnikowi do zrozumienia, że po kupnie Twojego produktu będzie kimś lepszym.

ZOBACZ: Czy warto zarabiać w polskim Internecie?

Pamiętaj, by stosować porównania w stylu „na rynku zapłacisz za to samo dużo więcej niż u mnie – wykorzystaj okazję!”. Tutaj też podam Ci przykład mojego konkretnego opisu, który zastosowałem sprzedając, w moim przypadku, pięcioksiąg Tolkiena. Zauważ kilka sprytnych technik, które tutaj zastosowałem. Obowiązkowo część wyrazów musisz napisać dużymi literami, by zwracały uwagę.

WYPRZEDAŻ! Pięcioksiąg Tolkiena – WŁADCA PIERŚCIENI tomy 1-3, HOBBIT, SILMARILLION.

PROSZĘ – udostępnij to swoim znajomym 😉

1., „Władca Pierścieni” (Drużyna Pierścienia, Dwie Wieże, Powrót Króla). Stan idealny – książka raz czytana, wygląda jak nowa, oprawa twarda

2. Hobbit, czyli tam i z powrotem” – stan bardzo dobry, oprawa twarda

3. „Silmarillion” – stan dobry (lekko podniszczona), oprawa miękka

Wszystkie książki są używane. Przekład na j. polski – M. Skibiniewska.

Cena: ok. [tutaj podałem swoją cenę] (do negocjacji)

OKAZJA! Na Allegro tylko za samą trylogię „Władca Pierścieni” zapłacisz tyle, ile ja proponuję za cały zestaw 5 książek. KLASYKA TOLKIENA.

PRZECZYTAJ TO KONIECZNIE PRZED PREMIERĄ FILMU HOBBIT: http://www.filmweb.pl/film/Hobbit%3A+Niezwyk%C5%82a+podr%C3%B3%C5%BC-2012-343217

KONTAKT: Napisz mi wiadomość na Facebooku!

About